wSPAniałe kule i kostki

Do wanny czy pod prysznic? Przygotujemy obie wersje, by każda osoba biorąca udział w warsztatach mogła zrobić coś dla siebie! Musujące kule do kąpieli dla relaksu w wannie, a może aromatyczne kostki pod prysznic? Podczas warsztatów przygotujemy różne wariacje w tym temacie.

Użyjemy tylko naturalnych składników, by zdrowo pielęgnować skórę oraz nie zanieczyszczać środowiska. Warto nauczyć się jak wykorzystywać ich dobroczynne właściwości, jak mieszać je ze sobą i odkrywać różne połączenia dające nowe rezultaty.

Warsztaty to dawka wiedzy i inspiracji do wprowadzenia w swoim prywatnym domowym SPA w wersji ekologicznej. To także dobra zabawa i relaks. A samodzielne tworzenie kosmetyków zachęca do wprowadzania ekologicznych nawyków pokazując, że to łatwe i przyjemne działanie.

Podczas warsztatów używamy naturalnych składników, unikamy plastiku. Wszystkie kule i kostki ładnie zapakujemy w papierowe woreczki, pudełeczka lub słoiczki.

Dzięki estetycznemu pakowaniu świetnie sprawdzają się w roli prezentów.


Co dają?
– własnoręcznie wykonane kule i/lub kostki
– wiedza jak wykonać, jakich składników użyć
– edukacja, inspiracja ekologiczna
– prezent w ozdobnym opakowaniu (opcja dodatkowa)

Realizacja m.in. dla:

„Wpływowi Goście – Asia z Avocado” w Galerii Bałtyckiej, Europejskiego Centrum Solidarności, Radio Gdańsk, Centrum Port Rumia, Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, BioBazar Młode Miasto, Gdański Archipelag Kultury


Zdjęcia 1 i 2 fot. Projekt Fotograf Aśka Nowak