Przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie – nominacja do nagrody

with Brak komentarzy

Ideą plebiscytu i gali Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych jest uhonorowanie aktywnych gdańszczanek i gdańszczan którzy realizując w różny sposób ideę przedsiębiorczości przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego miasta.

Czytając takie zdanie, nominacja cieszy nas jeszcze bardziej! Jest to dla nas duże wyróżnienie i docenienie wysiłków naszej małej rodzinnej firmy.

Przedsiębiorczość nie przejawia się tylko prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. To postawa proaktywości, podejmowania działań, angażowania w nie innych ludzi i nie poddawania się podczas nieuniknionych przecież niepowodzeń. Gdańsk jest miastem otwartym na różnorodność a Plebiscyt „Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” doskonale to obrazuje wyróżniając osoby w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami, których łączy dążenie do robienia czegoś więcej – mówi Anna Knoff, Specjalistka ds. Edukacji Przedsiębiorczej Gdańskiego STARTERA.

 

Nie ma rozwoju miasta bez rozwoju przedsiębiorczości. W tym kontekście przedsiębiorczość rozumiemy szerzej, nie tylko w znaczeniu kogoś, kto podejmuje działalność zarobkową ale prezentuje określoną postawę. Posiada umiejętność podejmowania ryzyka, jest otwarty. Przedsiębiorczość oznacza też branie odpowiedzialności za swoje życie i przyszłość.

Obecnie trwa głosowanie, w którym można oddać swoje głosy na osoby nominowane w aż 7 kategoriach plebiscytowych: Przedsiębiorczość wspierająca Miasto Gdańsk, Przedsiębiorczość Seniorów, Przedsiębiorczość Imigrantów, Przedsiębiorczość Młodzieżowa, Przedsiębiorczość Społeczna, Przedsiębiorczość w Edukacji, Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie.

 

Jak można głosować?

– za pomocą SMS Premium – jeden wysłany SMS to 10 głosów oddanych w PLEBISCYCIE na daną kandydaturę;

– za pośrednictwem SERWISU – jedno kliknięcie oznacza oddanie 1 głosu na daną kandydaturę; dzienny limit kliknięć wynosi 5 kliknięć z jednego urządzenia;

– za pośrednictwem APLIKACJI FACEBOOK – jedno kliknięcie oznacza oddanie dwóch głosów na daną kandydaturę; dzienny limit oddanych kliknięć wynosi 1 kliknięcie za pośrednictwem jednego konta.

Wszystkie osoby nominowane można zobaczyć na stronie „Dziennika Bałtyckiego„.

Głosowanie trwa codziennie od 11 do 29 stycznia do godz. 21:00

Jeśli uznasz, że warto oddać na mnie swój głos, to zapraszam na stronę głosowania Alicja Żarkiewicz – Przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie lub do wysłania sms o treści GPS1.4 na numer 72355.

 

MAMYWENE pozują poważnie do zdjęcia