Warsztaty szycia ręcznego i na maszynie

Prowadzimy różne warsztaty szyciowe. Mamy opracowane tematy dla wszystkich grup wiekowych od dzieci przez młodzież i dorosłych. Mogą odbywać się w formie zamkniętej dla określonej liczby osób lub jako otwarte, do których można dołączyć w dowolnym momencie.

Tematykę warsztatów możemy dopasować do konkretnego wydarzenia – szycie serduszek na Walentynki. Świetnie sprawdzają się jako warsztaty integracyjne np. bożonarodzeniowa integracja przy szyciu skarpet na prezenty. Szyjemy również maskotki Stwory HUMORY dla dzieci w szpitalu w ramach CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu).

Mogą to być broszki lub breloki z motywem przewodnim wydarzenia. Szyjemy także z myślą o ekologii i tworzymy eko-podkładki pod kubek, woreczki na pieczywo i woreczki zapachowe oraz eko-torby.

Mamy już różne doświadczenia z przygotowywaniem warsztatów odpowiadających potrzebom klientów. Szyłyśmy miedzy innymi misie dla IKEA Gdańsk, kostiumy-kamizelki w projekcie MEGafon Kultury, czapki i brody Mikołaja na integracyjnej imprezie firmowej czy odblaski na rower podczas Dnia bez samochodu. Chętnie podejmiemy wyzwanie i przygotujemy coś fajnego dla Ciebie!


Dla kogo?
dzieci / młodzież / osoby dorosłe / seniorki i seniorzy / międzypokoleniowe / rodzinne / dla firm i instytucji

Jak długo?
zamknięte – 2 godz. / otwarte – czas trwania dowolny

Cykl?
Możemy zaprojektować cykl warsztatów szyciowych.