Szablon zrobiony, dobrze naniesiony

Wykonanie własnego szablonu pomoże spersonalizować i zrobić jedyne w swoim rodzaju eko-torby, koszulki czy papiery do pakowania prezentów, a także murale. Krok po kroku uczymy się tworzyć szablony, a następnie naniesiemy wzory na wybrane rzeczy – bawełniane torby, koszulki, papier lub ścianę.

W przypadku szablonu na tkaninach użyjemy specjalnych farb i flamastrów do tkanin, a następnie utrwalimy by pranie ich nie uszkodziło.

Każda osoba będzie miała okazję wykonać i nanieść swój własny wzór, tekst czy rysunek lub skorzystać z gotowych projektów.


Co dają?
– spersonalizowana torba lub koszulka
– edukacja, inspiracja ekologiczna ( opcja dodatkowa)
– nauka robienia szablonów
– uszycie własnej torby (opcja dodatkowa)

Dla kogo?
młodzież / osoby dorosłe / seniorki i seniorzy / międzypokoleniowe / rodzinne / dla firm i instytucji

Jak długo?
zamknięte – 2 godz. / otwarte – czas trwania dowolny

Cykl?
Możliwość zaprojektowania cyklu np. w połączeniu z warsztatami szycia eko-toreb

Jak to wygląda?
Fotorelacje z warsztatów: warsztaty bożonarodzeniowe w Fundacji Wspólnota Gdańska w ramach Oliwskiej Akademii Sztuki“Moja Oliwa” warsztaty szablonu podczas otwarcia Oliwskiego Ratusza KulturyWarsztaty rodzinne we Wspólnocie GdańskiejSzablony na torbach w Centrum Port Rumia, Warsztaty szablonu i tworzenie muralu w Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek, Warsztaty szablonu i tworzenie muralu w Domu Sąsiedzkim na Biskupiej Górce, Szablon na tabliczkach podczas warsztatów Zrozumieć Sierpień