Szablon zrobiony, dobrze naniesiony

Wykonanie własnego szablonu pomoże spersonalizować i zrobić jedyne w swoim rodzaju eko-torby, koszulki czy murale. Krok po kroku uczymy się tworzyć szablony, a następnie naniesiemy wzory na wybrane rzeczy – bawełniane torby, koszulki lub ścianę.

W przypadku szablonu na tkaninach użyjemy specjalnych farb i flamastrów do tkanin, a następnie utrwalimy by pranie ich nie uszkodziło.

Każda osoba będzie miała okazję wykonać i nanieść swój własny wzór, tekst czy rysunek lub skorzystać z gotowych projektów.


Fotorelacje z warsztatów: „Moja Oliwa” warsztaty szablonu podczas otwarcia Oliwskiego Ratusza KulturyWarsztaty rodzinne we Wspólnocie GdańskiejSzablony na torbach w Centrum Port Rumia, Warsztaty szablonu i tworzenie muralu w Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek, Warsztaty szablonu i tworzenie muralu w Domu Sąsiedzkim na Biskupiej Górce, Szablon na tabliczkach podczas warsztatów Zrozumieć Sierpień

  • Co dają? spersonalizowana torba lub koszulka / edukacja, inspiracja ekologiczna / nauka robienia szablonów / uszycie własnej torby (opcja dodatkowa)
  • Dla kogo? młodzież / osoby dorosłe / seniorki i seniorzy / międzypokoleniowe / rodzinne / dla firm i instytucji
  • Jak długo? zamknięte – 2 godz. / otwarte – czas trwania dowolny
  • Cykl? Możliwość zaprojektowania cyklu np. w połączeniu z warsztatami szycia eko-toreb